Tennister Caroline Wozniacki kreeg in 2018, op 28-jarige leeftijd, de diagnose reumatoïde artritis. Op 20 mei geeft ze antwoord op jouw vragen! Meld je ook aan voor de Advantage Hers e-Roadshow, donderdag 20 mei, 17.30-19.00 uur.
Eind 2020 werd de campagne Advantage Hers gelanceerd, rond vrouwen met reumatische aandoeningen. Boegbeeld Caroline Wozniacki deelde haar ervaringen tijdens de campagne en reikte tips aan om beter om te gaan met de aandoening.
17.30-18.00 uur: In Gesprek met Caroline
Op donderdag 20 mei om 17.30 uur zal Caroline ons (in het Engels) vertellen hoe het haar is vergaan in haar traject tot de diagnose reumatoïde artritis (RA) en de periode daarna. Daarna beantwoordt zij (in het Engels) de vragen die vóór de uitzending zijn ingestuurd.
18.00-19.00 uur: Paneldiscussie
Aansluitend, om 18.00 uur, gaan we verder met een Nederlandstalig gesprekspanel van reumatologen en een ervaringsdeskundige. Onder begeleiding van de Belgische reumatoloog Prof. dr. Ruth Wittoek, van het Universitair Ziekenhuis in Gent bespreken we het belang van meer aandacht voor het leven met een chronische ontstekingsziekte zoals reumatoïde artritis, axiale spondylartritis, artritis psoriatica en psoriasis. Ook hier kan je je vragen kwijt.
Wil je er graag bij zijn?
Meld je aan voor deze bijzondere bijeenkomst via: [email protected] . Wij bezorgen je dan een link om in te loggen in de Zoommeeting. Deelname is gratis. Vragen voor Caroline of de groepsdiscussie kan je voorafgaand aan je deelname aan het webinar bij ons indienen via: [email protected] .
Meer informatie?
Meer informatie over de Roadshow vind je hier.
Meer info over de campagne vind je hier.